Intelligentsed, tervislikud ja energiasäästlikud lahendused

Kahe kümnendi jagu kogemusi

Tervemaja OÜ alustas oma tegevust 2005.a. innustatuna ideest TERVES MAJAS TERVE VAIM ehk tervisliku, tervikliku ja energiasäästliku maja ehitamine on võimalik ainult teadlikult planeerides. Tervisele ohutu sisekliima loomiseks vajame turvalisi ja inimese tervisele ohutuid ehitusmaterjale, mis aitavad igapäevast töö- ja elukeskkonda muuta tervislikumaks ja energiasäästlikumaks.

Meile on oluline ohutu ja tervislik sisekliima ning, et ehitamisel ja renoveerimisel kasutatud ehitusmaterjalid tagaksid hoone pikaealisuse ja energiasäästlikkuse. Ehitusmaterjalide valikust sõltub ehitise kvaliteet ja väärtus. Teisisõnu, kvaliteetne arhitektuur vajab kvaliteetset detailsust ja ajas toimivaid süsteeme. Tänaseks olema saanud kvaliteetsete üldehitusmaterjalide maaletooja ja müüjana usaldusväärseks partnerite ja klientide seas. Meil on tänaseks peaaegu 20 aastat kogemust, mida oma klientidele jagame esindustes Tartus ja Tallinnas.

Looduslikud ehitusmaterjalid

Ehitustoote kvaliteet näitab, et see on ohutu inimese tervisele ning see on ajas ja tehniliselt püsiv. Kõik need näitajad on avalikult tõendatud ja tõestatud. Meie ehitustoodete valikus on kõrgeima kvaliteediga ehitusbioloogiliselt kontrollitud üldehitusmaterjalid. Eestis olime esimesed, kes hakkasid pakkuma ainult tervisele ohutuid kõrgtehnoloogilisi ehitustooteid.

Tervemaja OÜ põhitegevuseks on Eestis pakkuda ja propageerida ehitusbioloogiliselt kontrollitud ökoloogilisi ehitusmaterjale. Pakutavad ehitusmaterjalid on kontrollitud tunnustatud asutuste laborites ja omavad inimesele ohutu toote tunnustust. 01.02.2019.a. jõustus uus standard EN 16516:2017 (Ehitustooted. Ohtlike ainete eraldumise hindamine. Ruumide siseõhku toimuva emissiooni määramine), mis kohustab ehitusmaterjalide tootjaid toodete VOC-emissioonide mõõtmist ja selle deklareerimist. See tõestab, et Tervemaja OÜ 2005. aasta põhimõtted on olnud oma klientide huvidest lähtuvalt õiged ja tulevikku suunatud.

Tervemaja pakub ehitusbioloogiliselt kontrollitud tervislikke ehitusmaterjale

${startDate(element.values.alguskuupaev)}

${element.title}

${element.values.kirjeldus}

${i18n('vaata_lahemalt')}

Õhukindlad tooted ning ajas kestvad lahendused

Ehitusalased koolitused teie ettevõttele

Olgu käsil uue hoone ehitamine, olemasoleva renoveerimine või rekonstrueerimine, soovime olla partneriks ehitustehniliste lahenduste loomisel. Pakume oma tootevaliku piires professionaalset nõustamist tehniliselt ja tootealaselt. Võta ühendust, kui mõni allolev teema huvitab sügavamalt või said siit inspiratsiooni.

  • Energiasäästlikke ehituskonstruktsioonide õhupidavus
  • Niiskusaktiivne tuulepidavus
  • Kvaliteetsed lahendused kiudtsementplaatide ja -laudistega
  • Kestlikud lahendused krohvialusplaatidega
  • Jäigastamine fermacell kipskiudplaatidega

Kvaliteetsed materjalid

Meie ehitustoodete valikus on kõrgeima kvaliteediga ehitusmaterjalid. Toodete valik võimaldab energiasäästlikke lahendusi alates kipskiudplaatidest, teipidest ja aurutõketest kuni soojustuse ja poorbetoonini.

Tervemaja OÜ

tervemaja@tervemaja.ee
Tähe 135A 50107 Tartu, Eesti

Tallinna esindus

tallinn@tervemaja.ee
Kadaka tee 2, Tallinn
+372 6002 550
+372 5193 8197
Avatud: E-R 8.00-16.00

Tartu esindus

tervemaja@tervemaja.ee
Tähe 135A, Tartu
+372 7405 509
+372 5650 9709
Avatud: E-R 9.00-17.00
Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat kogemust meie veebisaidil. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.