uudis ehitamine 10.jaanuar 2024

Pro clima referentsprojektid

Innovaatilised projektid ja põnevad arusaamad pro clima toodetega.

Olgu selleks uuenduslik seeria passiivmaja Rootsis, vana aida ümberehitamine õlletehaseks Kanadas, puitmaja ehitus Jaapanis või suurepärase sisekliima ja väga vastupidavate lahendustega eramu Pirital - arhitektid ja planeerijad üle maailma viivad ellu pro clima lahendustega uuenduslikke ja põnevaid projekte.

Pro clima referentsprojektiks Eestis on EstHusi poolt toodetud ja ehitatud suurepärase sisekliima ja väga vastupidavate lahendustega eramu Pirital. Seinad on valmistatud liimivabast ristkiht-naelpuit MHM®-st. Soojustuseks on kasutatud STEICO puidupõhiseid tooteid. Pro clima tooteid on kasutatud õhupidavus- ja aurutõkkesüsteemides, kuid ka katuse aluskattes ja tuulduvas fassaadilahendustes. Majja pääseb palju päikesevalgust, mis paistab sisse erinevate nurkade all. Hoone paikneb krundil selliselt, et hommikupäike paistab kööki ja õhtupäike elutuppa ning terrassile.

Suviseks päiksekaitseks on lõuna poolse fassaadi sisse paigaldatud avatäidetele ja katuseakendele päiksekaitse rulood. Kõikide konstruktsioonide faasinihe min 24h. Hoonel on maaküte, mis eelsoojendab ka ventilatsiooni.

Mitmetsooniline nõudluspõhine soojustagastusega sundventilatsioon, mis reguleerib õhuvahetust vastavalt CO2, õhuniiskuse % ja VOC kogusele ruumiõhus. Siseviimistluses on kasutatud saare puitu ja naturaalseid lubi- ja savikrohve.

Ehitusaasta: 2021-2022
Asukoht: Tallinn, Eesti
Arhitekt: KAMP Arhitektid
Ehitsuslahendus: MHM massiivpuit
Hoone tüüp: tehasemaja
Ehitaja-tootja: EstHus OÜ

Rohkem infot, vaateid ja planeeringut Pirita eramust vaata SIIT !

Pro clima ehitusprojektid üle maailma

Arhitektid ja planeerijad üle kogu maailma valivad oma projektide jaoks pro clima tooteid – imetlege meie referentsprojekte üle maailma. Saa rohkem teada muljetavaldavate ehitusprojektide kohta, mis on teostatud pro clima ehitustoodetega SIIT !

Kasulikud artiklid

Tervemaja OÜ

tervemaja@tervemaja.ee
Tähe 135A 50107 Tartu, Eesti

Tallinna esindus

tallinn@tervemaja.ee
Kadaka tee 2, Tallinn
+372 6002 550
+372 5193 8197
Avatud: E-R 8.00-16.00

Tartu esindus

tervemaja@tervemaja.ee
Tähe 135A, Tartu
+372 7405 509
+372 5650 9709
Avatud: E-R 9.00-17.00
Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat kogemust meie veebisaidil. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

${i18n('all_posts')}

ehitamine

kasulikku

uudis