Steico - keskkonna-sõbralikud ehitustooted

Puit- looduse püsiv kingitus

Puit kui looduslik ja taaskasutatav ehitusmaterjal, on heade soojapidavuse ja sisekliimat reguleerivate omaduste poolest.

STEICO - looduslik eluviis

Innovatiivsed ehitusmaterjalid pakuvad pikaajalist turvalist elukeskkonda parandades ruumide sisekliimat ja vähen-davad hoonete energiakulu.

Talvel soe, suvel jahe

Lisaks madalale soojusjuhtivu-sele on toodetel suur soojus-mahtuvus, mis tagab meeldivalt jahedat katusealust suvel ja mõnusat toasooja talvel.

Keskkond ja inimese heaolu 

Puidust ökoloogiliste ehitus-materjalide tootja jälgib, et tulevaste põlvkondade elukesk-kond ja tervis kahjustamata jääks.

Puitkiudsoojustuse turuliider

Maailma turuliider - STEICO Grupp on ülemaailmne turuliider ökoloogiliste puitkiudiso-latsioonimaterjalide tootmisel ja müügil ning juhtiv puidust valmistatud uuenduslike ehitustoodete pakkuja.

Väljakujunenud süsteemi pakkuja - valdkonna suurima ökoloogiliste isolatsiooni-materjalide tootevaliku ja uuendusliku puitehituse ehitussüsteemiga on STEICO turul ainulaadne positsioon. STEICO toodetega saab ehitada peaaegu kogu hoone kande- ja isoleeriva kesta.

Säästlikud tooted – jätkusuutlik tootmine! STEICO Grupp tugineb säästvale metsan-dusele – kasutatav puit pärineb metsadest, mis on sertifitseeritud vastavalt FSC® või PEFC rangetele reeglitele. Kõikidel toodetel on vajalikud ehitusameti kooskõlastused. Lisaks tagavad toodete kõrge kvaliteedi sõltumatud tootetestid IBR (Institute for Buil-ding Biology Rosenheim) poolt. STEICO Grupp seab standardid ka keskkonnasõbraliku tootmise osas ning kasutab energiaallikana näiteks CO2-neutraalset biomassi.

Ajalugu

1986. aastal puidukaubandusettevõttena "Gesellschaft für Bau- und Industriebedarf Steinmann & Co GmbH" asutatud STEICO on täna maailmas ökoloogiliste puitkiudisolatsioonimaterjalide turuliider, mida unikaalselt täiendab integreeritud puitkonstruktsioonisüsteem. STEICO dünaamiline kasv on saanud 1900 töötajaga juhtiv turuosaline on tänu oma klientidele ja töötajatele.

Meie jaoks on võtmeteguriks see, et oleme ja jääme usaldusväärseks partneriks käsitöölistele ja hooneomanikele. Seetõttu otsime tihedat vahetust jaemüüjate ja töötlejatega. Juba praegu pakume terviklikku ja koordineeritud tootevalikut, mida arendame tulevikku silmas pidades, et vastata homsetele vajadustele. Meeskonnana teeme kõik endast oleneva, et veenda iga klienti STEICO kvaliteedis, mis puudutab meie tooteid, teenust ja kasutusmugavust.

Steico tooted

Steico

Tuuletõkkeplaat STEICO Universal

Steico

Soojustus puidust ehitusvill STEICO Flex 036

Steico

Puistevill puidust STEICO zell

Steico

Sisesoojustusplaat STEICO internal

Steico

Tuuletõkkeplaat STEICO special dry

Steico

Parketi alusplaat STEICO underfloor

Steico

Fassaadiplaat STEICO protect

Steico

Tuuletõkkeplaat STEICO Universal

Tervemaja OÜ

tervemaja@tervemaja.ee
Tähe 135A 50107 Tartu, Eesti

Tallinna esindus

tallinn@tervemaja.ee
Kadaka tee 2, Tallinn
+372 6002 550
+372 5193 8197
Avatud: E-R 8.00-16.00

Tartu esindus

tervemaja@tervemaja.ee
Tähe 135A, Tartu
+372 7405 509
+372 5650 9709
Avatud: E-R 9.00-17.00
Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat kogemust meie veebisaidil. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.