Fermacell - kõik head omadused ühes plaadis

Filosoofia

James Hardie Europe GmbH loodi endise Fermacell GmbH ülevõtmisega 2018. aastal. Uutest ja üha parematest tehnoloogiatest inspireerituna ning innovatsiooni entusiasmist motiveerituna laiendatakse ja optimeeritakse oma teenuseid pidevalt, et arendada ja pakkuda veelgi paremaid tooteid. Arhitektid, planeerijad, ehitajad ja majaomanikud leiavad trendikaid lahendusi oma individuaalsete visioonide elluviimiseks.

Keldrist katuseni

Kergesti töödeldavad kipskiudplaadid sobivad kasutamiseks keldrist katuseni, nii vanade kui uusehitiste jaoks, nii osaliste lahenduste kui ka objekti terviklahenduseks. Plaatide kerge kaalu tõttu on neid lihtne käsitseda. Monteerimist lihtsustavad täpsed mõõdud, hästi kokku sobitatud plaadimaterjal ning vajalikud lisatarvikud samast kohast. Tule- ja helikindlad plaadid garanteerivad staatilised funktsioonid ja kaitse ilmastiku eest.

Kõik head omadused ühes plaadis

Kipskiudplaat sisaldab kipsi ja vanapaberit. Need kaks looduslikku materjali segatakse ühtlaseks seguks ja lisatakse vesi (ilma sideaineteta), pressitakse kõrgsurve all stabiilne ja lõhnavaba ehitusplaat. Kuivatatakse ja lõigatakse vajalikku mõõtu (maailma suurimad plaadimõõdud on 2.54 x 6 m. Valmis plaat on vastupidav mehaanilistele löökidele, tulekindel (A2 EN 13501-1 st. alates 30min.), heliisoleeriv, niiskuskindel, kandetarindi ja jäikusplaat. Kõik need omadused on ÜHES plaadis uusehitistele, kui ka renoveeritavatele hoonetele. FERMACELLi õhemad konstruktsiooni lahendused suurendavad hoonete kasutatavat pindala.
Fermacell kipskiudplaatidega saab ehitada metall- või puitkonstruktsioonidel turvaseinu vastavalt standardile EN 1627 klassid RC2 – RC3. Niiskuskindlus on märgitus Euroopa tehnilises hinnangus (GF-W2-kasutatav tuuletõkkeplaadina), kuid on ka kontrollitud Rootsis ja väljastatud SITAC tunnustus.

Ajalugu

fermacell® kipskiudplaadid on ideaalne täiendus James Hardie tooteportfellile. Esimene kipskiudplaat – ja seega esimene kipskiudplaat Saksamaal – veeres 1970. aastate alguses Goslari lähedal Münchehofis asuva fermacell® tehase tootmisliinilt maha. See pani aluse fermacell® kaubamärgi edule. Kvaliteetne, eriti stabiilne viimistlusplaat on põhjalikult muutnud kogu kipsplaatide ehitustööstust ning muutnud seeläbi kaubamärgi fermacell® suureks ja tugevaks. Tänapäeval tähistavad fermacell® kipskiudplaadid ning vee- ja ilmastikukindlad Powerpanel® H2O plaadid kiiret ja ökonoomset laienemiskontseptsiooni kõigis siseehituse valdkondades. Uudsed uuendused on muutnud fermacell®-ist üheks tuntuimaks ehitusmaterjalibrändiks tööstuses ning Euroopa turuliidriks kvaliteetsete kipskiud- ja tsemendiliimitud plaatide alal.

Fermacell tooted

Fermacell

Kipskiudplaat Fermacell

Fermacell

Tsementplaat Fermacell Powerpanel H2O 

Fermacell

Kruvid/lindil kruvid Fermacell 

Fermacell

Kipskiudplaat Fermacell Firepanel A1

Fermacell

Vuugiliim Fermacell 

Fermacell

Vuugipahtel Fermacell 

Fermacell

Peenpahtel Fermacell

Fermacell

Kangaslint Fermacell

Tervemaja OÜ

tervemaja@tervemaja.ee
Tähe 135A 50107 Tartu, Eesti

Tallinna esindus

tallinn@tervemaja.ee
Kadaka tee 2, Tallinn
+372 6002 550
+372 5193 8197
Avatud: E-R 8.00-16.00

Tartu esindus

tervemaja@tervemaja.ee
Tähe 135A, Tartu
+372 7405 509
+372 5650 9709
Avatud: E-R 9.00-17.00
Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat kogemust meie veebisaidil. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.